CCC

4.0 (408 głosów i 4 opinie)
Dodaj opinię o sieci Zobacz opinie
Zobacz na mapie Zobacz sklepy CCC w mieście Sieradz Zobacz miasta, w których są sklepy CCC
Twoja ocena

Gazetki promocyjne CCC Sieradz

Dodaj opinię o sieci CCC

* pola wymagane

Opinie o sieci CCC

 • napisał(a): 0.5

  Odradzam wszystkim zakupow butow tej firmy , sa kiepskiej jakosci , a po trzech miesiacach pekla mi podeszwa w bucie i nie uwzglednili mi reklamacji podajac pokretne uzasadnienie .

 • napisał(a): 1.0

  ...zakupione w ccc Grudziądz buty po 1 dniu "wykazały" wadę w postaci zagietej wkładki w pięcie! Oczywiście reklamacji nie uwzględniono - " nie stwierdzono wad " !! Unikajcie tej oszukańczej sieci sklepów !

 • napisał(a): 5.0

  Klientem sklepu CCC galeria RONDO w Bochni byłam-dopóki nie przyszło mi złożyć reklamacji na zakupione tam buty firmy Lasocki ! Mimo iż obuwie ma różnicę w długości wkładki prawie 1cm(jeden but większy od drugiego) to moje trzy reklamacje są NIEZASADNE!!! Wobec zasady:" zadowolony klient poleci daną firmę kolejnym pięciu osobom a niezadowolony ostrzeże przed nią dziesięciu" teraz działam!

 • napisał(a): 5.0

  Kupiłam córce kozaki w CCC w galerii Veneda w Łomży, w których pochodziła niecały miesiąc, zepsuł się suwak ,popękały nitki na szwie na pięcie.Zaniosłam je do reklamacji,a po dwóch tygodniach dowiedziałam się że;'' to wina użytkownika,który spowodował przetarcia,przerwania zbyt mocnym ocieraniem buta o but w miejscach zgięcia butów''.Będę omijała ten sklep szerokim łukiem.

Najbliższe sklepy sieci CCC

Więcej

Centra handlowe, w kórych znajdują się sklepy sieci CCC

Więcej

Inne sklepy i sieci handlowe

Więcej

Informacja o sieci CCC

CCC (Grupa NG2) to jedna z największych sieci salonów z obuwiem w Poslce. NG2 należy do największych producentów obuwia w Polsce W 2005 roku NG2 została laureatem rankingu tygodnika „Wprost” - „Duże perły polskiej gospodarki”. W CCC buty mogą znaleźć również klienci poszukujący obuwia o przyzwoitej jakości w umiarkowanej cenie. Strategia dywersyfikacji marki znajduje odzwierciedlenie w trzech autonomicznych kanałach dystrybucji poprzez salony firmowe CCC, sklepy obuwnicze BOTI oraz sieć butików QUAZI. W 2010 r. Grupa NG2 dysponowała siecią 703 placówek, w tym: 273 salonów CCC, 45 salonów CCC w Republice Czeskiej, 49 butików Quazi, 213 sklepów Boti, salonów franczyzowych CCC 61 i 62 sklepów franczyzowych Boti.

Lista zakupów